Wybierz

Restauracja Staromiejska

Konkuruje z powodzeniem poziomem i wystrojem wnętrza z Restauracją Marysieńka. Kuchnia nawiązuje do niegdysiejszego Hotelu Szczawnickiego, który po tej samej stronie rynku prowadził kiedyś czeski właściciel, ale dania jakie serwuje (węgierskie, czeskie, słowackie, siedmiogrodzkie…) to kuchnia CK, co potwierdza herb Galicji i Lodomerii wiszący w korytarzu. Jak zaznacza Wojtek Knapik, podróżnik i animator kultury w Starym Sączu: knedliki z gulaszem są pierwsza klasa, ale mistrzostwo świata to najtańsza potrawa w całej karcie – „łazanki z kapustą”. Bardzo dobre są haluszki z brundzą, zupa czosnkowa, no i kwas własnej produkcji, podobnie jak podpiwek.

Restauracja posiada 4 sale i 80 miejsc.

zdjęcia: http://www.cechowa.com.pl/

Gdzie jeść?

Pozostałe atrakcje

3 Opinie

 1. znafca, 7 roks temu

  Otóż powiem tak. Takiego lokalu nie powstydziłby się Kraków z Kazimierzem włącznie. Bardzo atrakcyjne menu C.K. Mozna próbować dania z całego Cesarstwa Austro-Węgierskiego bez żadnego ryzyka rozczarowania. Dania są pyszne. Zawsze popijam kwasem produkowanym w lokalu.

     -   Odpowiedz
 2. Katarzyna, 7 roks temu

  Bardzo dobra restauracja, ładny wystrój, czysto, miła obsługa. Dla mieszkańca dużego miasta ceny bardziej niż przystępne, porcje słuszne, duży wybór ciekawych dań kuchni regionalnej. Bardzo polecam!

     -   Odpowiedz
 3. irma, 7 roks temu

  Restauracja okej , było smacznie………..

     -   Odpowiedz

Wpisz swoją opinię

Oceń to miejsce klikając w gwiazdki poniżej :

Wyślij znajomym

Weryfikacja obrazkowa
captcha image

Wyślij zaproszenie

Weryfikacja obrazkowa
captcha image

Stary Sącz i Lewocza

Projekt „Stary Sącz i Lewocza – Karpackie Miasteczka z Klimatem” To przykład wzorcowej współpracy przygranicznych miasteczek, którym przyświeca wspólny cel: stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej rejonu polsko - słowackiego przygranicza.

Stary Sącz i Lewocza zawsze z Tobą