Wybierz

Dom Pielgrzyma „OPOKA”

Nowy budynek DP „OPOKA” w standardzie hotelu (trzy gwiazdki!) oferuje 84 miejsca noclegowe w 33 pokojach oraz sale jadalne, kawiarnię z kominkiem, 3 sale konferencyjne, dostęp do Internetu w całym budynku, parking, kuchnię turystyczną, miejsce zabaw dla dzieci, grill, sklepik z pamiątkami i wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Poza tym dla gości jest do dyspozycji kaplica (na 80 osób). „OPOKA” zapewnia także całodzienne wyżywienie, poza standardowym także w formie: plenerowym, bankietowym i konferencyjnym. Hotel jest częścią interesującego kompleksu Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II i znajduje się przy ul. Papieskiej 10 (na tyłach tzw. Ołtarza Papieskiego na równi poniżej klasztoru).

(fot. www.opoka.sacz.pl)

Gdzie spać?

Pozostałe atrakcje

2 Opinie

  1. znafca, 7 roks temu

    Naprawdę tanio, dwójka 45 zł/os. Jedynka 50 zł. Komfort jak ** a może nawet ***. Spokojnie, Niektórzy narzekają, że daleko od rynku, ale bez przesady to 7-8 minut spacerkiem. :)

       -   Odpowiedz
  2. irma, 7 roks temu

    No ,czy to tak tanio????? dla rencisty?

       -   Odpowiedz

Wpisz swoją opinię

Oceń to miejsce klikając w gwiazdki poniżej :

Wyślij znajomym

Weryfikacja obrazkowa
captcha image

Wyślij zaproszenie

Weryfikacja obrazkowa
captcha image

Stary Sącz i Lewocza

Projekt „Stary Sącz i Lewocza – Karpackie Miasteczka z Klimatem” To przykład wzorcowej współpracy przygranicznych miasteczek, którym przyświeca wspólny cel: stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej rejonu polsko - słowackiego przygranicza.

Stary Sącz i Lewocza zawsze z Tobą